Tours Header

تورهای اختصاصی

طراحی تور اختصاصی با پارسوا

همیشه برنامه‌های سفر این سوال را در ذهن مخاطبان ایجاد می‌کند که آیا این برنامه دقیقاً همان چیزی است که من در نظر دارم؟

ما در اینجا قصد داریم که علاوه بر معرفی برخی از جذاب‌ترین مسیرهای سفری و نقاط دیدنی آن‌ها، به نکات مثبتی که سفرهای اختصاصی برای متقاضیان دارند، اشاره کنیم.

اولین نکته به ساده ترین شکل:

تورهای اختصاصی یا همان تورهای انفرادی کاملاً به دلخواه شما برنامه ریزی می‌شوند.

زیرا تمامی خدمات از جمله زمان سفر، هتل، پرواز، گشت‌ها و ... کاملاً به دلخواه شما انتخاب می‌شوند و در نهایت سفری را تجربه خواهید کرد که همه چیز به هزینه و سلیقۀ شما چیده شده است. 

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که شاید در برخی از مقاصد، اطلاعات کافی را نداشته باشیم که بهترین‌ها و مناسب‌ترین‌ها را انتخاب کنیم، اما جای هیچ نگرانی‌ای نیست؛ کارشناسان سفر ما در پارسوآ درست بودن انتخاب‌های شما را بر اساس اطلاعات دقیق در تمامی مقاصد گرشگری بررسی می‌کنند و پیشنهادات خود برای انتخاب بهترین برنامه سفر اختصاصی را به شما ارائه کنند.

برخی پیشنهادات سفرهای اختصاصی را در ادامه می‌آوریم.

 

۱- کشور سنگاپور - Singapore

سنگاپور در عین زیبایی بسیار کشور پیشرفته‌ای است.

اگر نقشۀ قارۀ آسیا را باز کنید، باید نگاه خود را به سمت جنوب شرق متمرکز کنید. یک کشور کوچک که انگار قطعه‌ای جدا شده از کشور مالزی است. این کشور طوری ساخته شده است که همه چیز در مساحت کوچک 452 کیلیومتر مربعی قرار گرفته است. تکنولوژی بسیار پیشرفته و آسمان خراش‌های سر به فلک کشیده، فرهنگ و سنن آسیایی و غذاهای متنوع و خوشمزۀ بومی، تفریحات دریایی و سواحل زیبا، باورتان شود یا نه، همۀ این‌ها در سنگاپور وجود دارد. جمعیت این کشور در حدود 5 میلیون 500 هزار نفر است و پایتخت این کشور منحصر به فرد مانند اسم آن کشور، سنگاپور نام دارد.

همانطور که گفته شد سنگاپور در جنوب مالزی قرار دارد و در نزدیکی خط استوا واقع شده است؛ به همین منظور بهترین زمان برای بازدید از این کشور مابین ماه‌های مارچ تا آگوست است. 

اگر به سنگاپور رسیدید، بازدید از Marina Bay را در این کشور زیبا از دست ندهید.

طراحی تور  اختصاصی سنگاپور با پارسوا

جهت اطلاع بیشتر در خصوص تورهای سنگاپور با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

بهترین زمان سفر: مارچ، آپریل، مِی، ژوئن، جولای، آگوست

هزینه حدودی روزانه: جمع میانگین روزانه: 124 $ ، غذا: 22 $ ، حمل و نقل: 8.32 w

 

2. مالزی - Malaysia

ما بین 3 کشور اندونزی، تایلند و سنگاپور، کشوری قرار دارد که از نظر تاریخ، گردشگری، فرهنگ، ادبیات، رشد اقتصادی، تکنولوژی و مدرنیته، توانسته است جایگاه بسیار سطح بالایی را در جهان و به ویژه قارۀ آسیا بدست آورد؛ مالزی.

بسیاری از افراد برای بازدید از این کشور غنی، ابتدا پایتخت آن، یعنی شهر کوالا لامپور را انتخاب می‌نمایند. شهر کوالالامپور همه چیز را در خود قرار داده است. از برج‌های دوقلوی پتروناس تا فرهنگ و سنن این کشور، در این شهر قرار گرفته است. با توجه به گستردگی‌ای که این شهر دارد، انواع و اقسام هتل‌ها و گشت‌ها را در تمامی کلاس‌های نرخی انتخاب کنید و به صورت کلی همه چیز برای همه فراهم شده است که از سفر به این کشور خاطرات خوبی برایشان ساخته شود.

در آخر میبایست به این نکته اشاره کنیم که با توجه به قرارگیری این کشور در نزدیکی خط استوا، بهترین زمان برای بازدید از کشور مالزی، مابین ماه‌های دسامبر تا آپریل است.

طراحی تور اختصاصی مالزی با پارسوا

جهت اطلاع بیشتر در خصوص تورهای مالزی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

بهترین زمان سفر: دسامبر، ژانویه، فبریه، مارچ، آپریل

هزینه حدودی روزانه: جمع میانگین روزانه: 69$ ، غذا: 16$ ، حمل و نقل: 10$ ، هتل: 36.5$

 

3. بالی، اندونزی - Bali, Indonesia

اگر در نقشه نیم نگاهی به جنوب شرق قاره کهن بیندازید، می‌بینید که کشور اندونزی مانند یک جزیرۀ پهناور در شرق اقیانوس هند قرار گرفته است که از سمت شمال به تایلند و از جنوب در نزدیکی کشور استرالیا قرار دارد.

در جنوب اندونزی، یک جزیرۀ کوچکی قرار گرفته است که همچون الماس گردشگری در این کشور می‌درخشد. فقط کافیست جست‌و‌جوی ساده‌ای در اینترنت انجام دهید تا متوجه شوید که بالی می‌تواند همان انتخاب شما برای سفر باشد. این شهر علاوه بر اینکه هتل‌های لوکس، تفریحات آبی، مناظر طبیعی خیره کننده، گونه‌های مختلف و منحصر به فرد جانوری و گیاهی و البته غذاهای خاص و محلی به گردشگران ارائه می‌کند، از نظر قیمت هم بسیار مقرون به صرفه است و به همین دلایلی که ذکر شد باعث شده است که بالی به عنوان قطب گردشگری در کشور اندونزی قلمداد شود.

یکی دیگر از مواردی که میبایست در خصوص این شهر به آن اشاره کرد، آرامشی است که به گردشگران می‌دهد؛ حتی تصور استراحت کردن در سواحل شنی و تماشای آب‌های آزاد اقیانوسی می‌تواند آرامش بخش باشد.
این کشور در جنوب شرق قاره کهن قرار دارد و به همین دلیل آب و هوای آن حاره‌ای است؛ پس نتیجتاً بهترین زمان برای بازدید از کشور اندونزی و شهر بالی، ماه‌های مه – ژوئن و سپتامبر است.

طراحی تور اختصاصی بالی، اندونزی با پارسوا

جهت اطلاع بیشتر در خصوص تورهای بالی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

بهترین زمان سفر: مِی، ژوئن، سپتامبر

هزینه حدودی روزانه: جمع میانگین روزانه: 61$، غذا: 17$، حمل و نقل: 7.70$ ، هتل: 34.5$


4. مسقط، عمان - Muscat, Oman

در جنوب شبه جزیره عربستان، کشوری قرار گرفته است که می‌تواند هم فرهنگ کهن و ادبیات غنی اعراب و هم آرامش ساحلی در کنار دریای عمان و دریای عرب را ارائه کند؛ کشور عمان و البته پایتخت آن، شهر مسقط.

مسقط یک شهر ساحلی در حاشیۀ دریای عمان است که از غرب در نزدیکی کشور امارات متحده عربی واقع شده است و از نظر فرهنگ عمومی مردم این شهر، بسیار شبیه به فرهنگ شهرهای بندری و جنوب ایران است. این کشور به علت فاصلۀ کمی که با ایران دارد، مقصد بسیاری از مسافران ایرانی است که تمایل دارند که یکی از زیباترین کشورهای عربی را بازدید کنند. علاوه بر تمام این موارد، بازار سنتی و مراکز خرید با برندهای بین‌المللی که در شهر مسقط قرار دارند، باعث می‌شوند که این شهر برای خرید بسیار مناسب باشد که علاوه بر جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی، به عنوان یکی دیگر از دلایل سفر به مسقط باشند.

همانطور که اشاره شد، این کشور در دریای عمان و در جنوب شبه جزیره عربستان قرار دارد، پس در نتیجه از آب و هوای عموماً گرمی برخوردار است. پس بهترین زمان برای سفر به مسقط از نظر آب و هوایی مابین ماه‌های اکتبر تا مارچ است.

طراحی تور اختصاصی مسقط، عمان با پارسوا

جهت اطلاع بیشتر در خصوص تورهای مسقط با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

بهترین زمان سفر: اکتبر، نوامبر، دسامبر، ژانویه، فبریه، مارچ

هزینه حدودی روزانه: جمع میانگین روزانه: 195$ ، غذا: 67$ ، حمل و نقل: 54$ ، هتل: 49.5$


5. مالدیو - Maldives

از جنوب هندوستان که خارج شویم و به اقیانوس هند برسیم، مجمع الجزایری وجود دارد که به نام کشور مالدیو معروف است. جذاب‌ترین جزیره در این کشور، ماله - Malé نام دارد که پایتخت کشور مالدیو هم محسوب می‌شود. مالدیو به سواحل بسیار زیبایش و هتل‌هایی که بر روی آب قرار گرفتند شهرت دارد. به قدری این سواحل جذاب هستند و زیر آفتاب می‌درخشند که سواحل شنی معروفند و همه ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند. آب اقیانوس هند در این قسمت آنقدر شفاف و عمق آن کم است که کف دریا در فواصل طولانی قابل مشاهده است. همچون دیگر جزایر تفریحی، مالدیو هم از هتل‌های لوکس، تفریحات آبی و آرامش دریا بهره‌مند است که می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.

اشاره کردیم که کشور مالدیو در نزدیکی هندوستان قرار دارد، اما آب و هوا به شرجی و حاره‌ای بودن هندوستان نیست اما لازم است در نظر داشته باشیم که بهترین زمان برای سفر به این کشور بین ماه‌های نوامبر تا آپریل است.

طراحی تور اختصاصی مالدیو با پارسوا

جهت اطلاع بیشتر در خصوص تورهای مالدیو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

بهترین زمان سفر: نوامبر، دسامبر، ژانویه، فبریه، مارچ، آپریل

هزینه حدودی روزانه: جمع میانگین روزانه: 241$ ، غذا: 63$ ، حمل و نقل: 111$ ، هتل: 94.5$

 

6. هندوستان - India

به سرزمین تاریخ، سرزمین فرهنگ و صلح‌دوستی، سرزمین 72 ملت، به هندوستان شگفت انگیز می‌رسیم.

در طی تاریخ این کشور به جای دادن انواع و اقسام مذاهب در دل خود معروف بوده است و با توجه به فرهنگ غنی‌ای که دارد، تمامی 1 میلیارد و 408 میلیون نفر مردم این کشور، در کنار هم با صلح و آرامش زندگی می‌کنند. علاوه بر این، هندی‌ها به رنگارنگ بودن شهرها، شادی و رقص و آواز مشهورند که همه ساله بسیاری از مردم جهان برای بازدید از هندوستان جذب می‌کند تا در جشن‌هایی مثل Holi – Color Blast شرکت کنند و همانند مردم هندوستان از شادی و زندگی لذت ببرند. در هر نقطه از این کشور نقاط دیدنی و تاریخی وجود دارد و البته که طبیعت منحصر به فرد آن به جذابیت بیش از پیش این کشور برای سفر و گردش می‌افزاید.
اگر بخواهیم به تمامی نقاط دیدنی و زیبایی‌های هندوستان بپردازیم، باید کتاب‌ها بنویسیم و همین موارد است که هندوستان را به نام هندوستان شگفت انگیز (Incredible India) می‌شناسند.

درست است که جذابیت‌های هندوستان بسیار زیاد است اما باید آب و هوا رو هم در این منطقه در نظر بگیرید. بهترین زمان برای سفر به این کشور، برای استفاده از آب و هوای استوایی هندوستان، مابین ماه‌های دسامبر تا اوایل مارچ است.

طراحی تور اختصاصی هندوستان با پارسوا

جهت اطلاع بیشتر در خصوص تورهای هندوستان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

بهترین زمان سفر: دسامبر، ژانویه، فبریه، اوایل مارچ

هزینه حدودی روزانه: جمع میانگین روزانه: 32$، غذا: 8.24$ ، حمل و نقل: 5.34$ ، هتل: 13.5$


7. روسیه - Russia

امکانپذیر نیست که صحبت از نقاط گردشگری جذاب در دنیا باشد و صحبت از پهناورترین کشور جهان، روسیه نباشد؟

تجربه‌های پر فراز و نشیب در طول تاریخ و فرهنگ سرسخت مردم روسیه، باعث شده است که این کشور در طول سال‌های زیادی به عنوان یکی از قوی‌ترین ملل جهان باشد. از این موارد که بگذریم، از نظر گردشگری، روسیه بسیار کشور منحصر به فردی است. کشور روسیه این امکان را به شما می‌دهد تا هم از اماکن و دیدنی‌های تاریخی روسیه تزاری دیدن کنید، هم تجربۀ تاریخ کمونیستی روسیه بعد از انقلاب بولشوییک‌ها را داشته باشید و همچنین از روسیه بعد از شوروی لذت ببرید.

رقص باله، موسیقی، تئاتر، نویسندگی، معماری، ادبیات، اماکن دیدنی و نقاط گردشگری کشور روسیه به قدری جذاب است که هر گردشگری را در نهایت مجاب به بازدید از این کشور می‌کند.
همانطور که مشخص است، روسیه در بسیاری از ماه‌های سال آب و هوای بسیار سردی دارد و به همین دلیل برای سفر به این کشور میبایست که آب و هوا را هم در نظر بگیرید. بهترین زمان برای بازدید از روسیه مابین ماه‌های ژوئن تا آگوست است.

طراحی تور اختصاصی روسیه با پارسوا

جهت اطلاع بیشتر در خصوص تورهای روسیه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

بهترین زمان سفر: ژوئن، جولای، آگوست

هزینه حدودی روزانه: جمع میانگین روزانه: 63$، غذا: 14$ ، حمل و نقل: 6.12$ ، هتل: 39.5$


8. جزیرۀ سیشل - Seychelles

در قلب اقیانوس هند، درنزدیکی ماداگاسکار، در جنوب شرق قارۀ آفریقا، جزیرۀ کوچکی با جمعیت کمتر از 100 هزار نفر قرار دارد که یکی از زیباترین جزایر جهان به شمار می‌رود. پایتخت آن ویکتوریا است و مساحتی کمتر از 273 کیلیومتر مربع دارد. سواحل شنی سفید در زیر پهنۀ آفتاب، آب‌ های آزاد اقیانوسی، گونه‌های جانوری و گیاهی منحصر به فرد، تفریحات آبی و آرامش غیر قابل وصف، همه و همه در جزیره سیشل قرار دارد. اکثر هتل‌ها و محل اقامت‌هایی که در این جزیره واقع شده‌اند، متناسب با شرایط و تفریحات آن ساخته شده‌اند؛ به عنوان مثال، بیشتر در نزدیکی سواحل این جزیره هتل‌های لوکس با خدمات متنوع قرار دارد که علاوه بر خدمات هتل، از زیبایی آب ‌های آزاد اقیانوسی هم لذت ببرید.

ضمناً در خاطرتان باشد که بهترین فصل از نظر آب و هوایی برای بازدید از جزیره سیشل بین ماه‌های آپریل تا اکتبر است.

طراحی تور اختصاصی جزیره سیشل با پارسوا

جهت اطلاع بیشتر در خصوص تورهای سیشل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

بهترین زمان سفر: آپریل، مِی، ژوئن، جولای، آگوست، سپتامبر، اکتبر

هزینه حدودی روزانه: جمع میانگین روزانه: 170$ ، غذا: 43$ ، حمل و نقل: 57$ ، هتل: 69.5$