مجارستان اتریش آلمان

تور 7 روزه

مشخصات تور
قیمت

نام تور: (PT94) مجارستان اتریش آلمان

مدت تور: 7 روز

شهرهای مورد بازدید: بوداپست وین هامبورگ

تاریخ برگزاری: 26 مرداد 1398

نگاه کلی

ماجراجویی یک هفته ای ما با ورود به وین، شهر رویاها، آغاز می شود. پس از آشنایی مختصری با وین، به بوداپست می رویم و سه شب پرخاطره را در این شهر تاریخی سپری می کنیم. پس از آن به هامبورگ، دومین شهر بزرگ آلمان سفر می کنیم، کنار بندرگاهش قدم می زنیم، خوشمزه ترین غذاهای دریایی را امتحان می کنیم و با طنین زیبای موسیقی اش به آرامش می رسیم. در انتهای هفته با کوله باری از خاطرات خوش به وطن بازمی گردیم.

پرواز رفتتهران - وین
IR 717
08:30
10:35
پرواز برگشتهامبورگ - تهران
IR 722
07:45
15:35
ایرلاین

خدمات

اقامت در هتل چهار ستاره واقع در مرکز شهر همراه با صبحانه
پرواز مستقیم بین المللی رفت و برگشت
چهار گشت کامل شهری
راهنمای فارسی زبان برای تمام مدت سفر
اتوبوس اختصاصی مدرن برای تمامی گشت‌ها
ویزای شنگن و بیمه مسافرتی
هر نفر در اتاق دوتخته
هر نفر در اتاق یک تخته
کودک 2 - 12 سال (با تخت اضافه)
کودک 0 - 2 سال
قیمت بسته مسافرتی
1150 €
1470 €
950 €
950 €
++++
هزینه پرواز
57،500،000 ریال
57،500،000 ریال
50،000،000 ریال
50،000،000 ریال

برنامه روزها

روز اول

سفر ما از فرودگاه امام خمینی تهران آغاز می شود. پس از دیدار با همسفران و آشنایی با راهنمای تور، تحویل بار و دریافت کارت پرواز، به سمت سالن ترانزیت روانه می شویم و با پرواز مستقیم، تهران را به مقصد وین ترک می کنیم. با رسیدن به فرودگاه وین و کنترل پاسپورت، بارمان را تحویل می گیریم و وارد شهر رویا و موسیقی می شویم. اتوبوس اختصاصی گشت پارسوآ، دم درب فرودگاه منتظر ماست تا به همراه راهنمای تور از مرکز شهر وین، کلیسای سنت استفان و کاخ زیبای شونبرون دیدن کنیم. پس از آن راهی بوداپست می شویم، اتاق هایمان را در هتل بوداپست واقع در مرکز شهر تحویل می گیریم و روزمان را به انتها می رسانیم.

روز دوم

امروز صبح پس از یک استراحت مفصل و صرف صبحانه، دم درب هتل حاضر می شویم تا به همراهی تور لیدر و باقی همسفران، یک روز کامل در بوداپست گردش کنیم. در گشت امروز از مهمترین دیدنی های این شهر تاریخی، نظیر میدان قهرمانان، ساختمان پارلمان بوداپست، قلعه ماهیگیر و کلیسای ماتیاس دیدن می کنیم و با جاذبه های بوداپست آشنا می شویم. در پایان روز به هتل بازمی گردیم و می توانیم به دلخواه، شبمان را در بوداپست به انتها برسانیم.

روز سوم

اکنون که با بوداپست آشنا شده ایم، امروز فرصت خوبی در اختیارمان است تا به تنهایی این شهر پر از جاذبه دیدنی را کشف کنیم. صبح امروز، تور لیدر در هتل حاضر می شود تا به ما در تصمیم گیری اینکه کجا برویم کمک کند. حمام سچنیی، باغ وحش، چرخ و فلک بوداپست، موزه های بیشمار، قایق سواری در دانوب درخشان و ... انتخاب با خودمان است. اگر هم در طول این روز به هرگونه سوال یا مشکل برخوردیم، می توانیم با تور لیدرمان تماس بگیریم تا ما را راهنمایی کند.

روز چهارم

صبح امروز پس صرف صبحانه در هتل، اتاق هایمان را تحویل می دهیم، راهی فرودگاه می شویم و با پرواز کوتاهی به هامبورگ، دروازه ی آلمان به دنیا، می رسیم. پس از تحویل گرفتن اتاق ها در هتل هامبورگ، می توانیم استراحت کوتاهی کنیم و سپس به تنهایی در این شهر بندری گردش کنیم و با فضای کلی آن آشنا شویم. قطعاً اگر هرگونه سوالی داشتیم، می توانیم از تورلیدر راهنمایی بگیریم.

روز پنجم

امروز را تماماً به گردش در هامبورگ اختصاص می دهیم. صبح پس از صرف صبحانه در هتل، گرد هم می آییم تا به همراه تور لیدر، گشت تمام روز شهر را آغاز کنیم. هامبورگ، شهر آجرهای قرمز، فضاهای سبز و کانال های آبی، خانه ی جذاب ترین اماکن دیدنی، بهترین سالن های کنسرت و خوشمزه ترین غذاهای دریایی است. می توانیم در گشت امروز از دیدنی های این شهر بندری مثل نمای سالن کنسرت البفیلارمونی، نمای ساختمان سیتی هال و... دیدن کنیم.

روز ششم

در این روز می توانیم به صورت انفرادی، با راهنمایی گرفتن از تور لیدر، در هامبورگ گردش کنیم. هامبورگی ها می دانند که چگونه خوب زندگی کنند، غذاهای خوشمزه بخورند و بدرستی تفریح کنند. هامبورگ مملو از رستوران ها و کافه هایی است که شبانه روزی باز هستند و با موزیک، شهر را زنده و پرانرژی نگه می دارند. می توانیم در خیابان های هامبورگ بگردیم، نمای ساختمان های عجیب و موجدار را ببینیم، لب آب برویم و غذاهای دریایی را امتحان کنیم. هامبورگ شهر موسیقی است و همواره میزبان برپایی کنسرت ها و اجراهای بسیاری است. اگر خوش شانس باشیم می توانیم با برنامه ریزی قبلی در این فستیوال ها نیز شرکت کنیم. در برنامه های امروز، راهنمای سفر ما را همراهی نمی کند، اما همواره در دسترس خواهد بود تا در صورت لزوم به ما کمک کند.

روز هفتم

سفر جذاب ما امروز به پایان می رسد. پس از تحویل اتاق ها در هتل هامبورگ، راهی فرودگاه می شویم؛ بارمان را تحویل می دهیم، سوار هواپیما می شویم و با پرواز مستقیم از اروپا خداحافظی می کنیم. اما این خداحافظی طولانی نیست؛ در سفرهای بعدی همراه پارسوآ خواهیم بود تا از دیگر شهرهای جذاب اروپایی دیدن کنیم.