مجارستان اسلواکی چک اتریش

تور 8 روزه

مشخصات تور
قیمت

نام تور: (PT90) مجارستان اسلواکی چک اتریش

مدت تور: 8 روز

شهرهای مورد بازدید: بوداپست براتیسلاوا پراگ وین

تاریخ برگزاری: 30 مرداد 1398

نگاه کلی

سفر هشت روزه ی ما با ورود به وین، پایتخت اتریش آغاز می شود. پس از آشنایی مختصری با شهر، به بوداپست می رویم و سه شب به یاد ماندنی را در قلب اروپا سپری می کنیم. پس از آن به پراگ سفر می کنیم و در مسیر رسیدن به این شهر طلایی، از براتیسلاوا عبور می کنیم و با مهمترین دیدنی های پایتخت اسلواکی آشنا می شویم. پس از اقامت دو شبه در هتل پراگ، به وین بازمی گردیم و پس از گذراندن دو روز رویایی در پایتخت موسیقی دنیا، با کوله باری از خاطرات به ایران برمی گردیم.

پرواز رفتتهران - وین
IR 717
08:30
10:35
پرواز برگشتوین - تهران
IR 716
11:50
18:40
ایرلاین

خدمات

اقامت در هتل چهار ستاره واقع در مرکز شهر همراه با صبحانه
پرواز مستقیم بین المللی رفت و برگشت
چهار گشت کامل شهری
راهنمای فارسی زبان برای تمام مدت سفر
اتوبوس اختصاصی مدرن برای تمامی گشت‌ها
ویزای شنگن و بیمه مسافرتی
هر نفر در اتاق دو تخته
هر نفر در اتاق یک تخته
کودک 2 - 12 سال ( با تخت اضافه)
کودک 0 - 2 سال
قیمت بسته مسافرتی
1330 €
1640 €
1150 €
265 €
++++
هزینه پرواز
50،000،000 ریال
50،000،000 ریال
45،000،000 ریال
5،000،000 ریال

برنامه روزها

روز اول

سفر ما در فرودگاه امام خمینی تهران آغاز می شود. پس از دیدار با راهنمای تور و همسفران، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز، به سمت سالن ترانزیت می رویم و با پرواز مستقیم، تهران را به مقصد وین ترک می کنیم. حوالی ظهر، پس از کنترل پاسپورت و گرفتن بار، از فرودگاه وین خارج می شویم و ماجراجویی ده روزه مان اینجا آغاز می شود. اتوبوس اختصاصی گشت پارسوآ، دم درب خروجی فرودگاه منتظر ماست تا به اتفاق راهنمای تور، گشت کوتاهی در وین داشته باشیم. پس از آن راهی هتل بوداپست می شویم و با تحویل گرفتن اتاق ها، روزمان را به انتها می رسانیم.

روز دوم

صبح امروز پس از یک استراحت کامل و صرف صبحانه در هتل، با همسفران گرد هم می آییم تا به اتفاق راهنمای تور، یک روز کامل در بوداپست گردش کنیم و با این شهر زیبای تاریخی و جاذبه هایش آشنا شویم. در گشت امروز می توانیم از مهمترین اماکن دیدنی بوداپست نظیر میدان قهرمانان، ساختمان پارلمان، قلعه ی ماهیگیر و کلیسای ماتیاس دیدن کنیم. در انتهای این روز کاملا با بوداپست آشنا شده ایم و آماده هستیم که فردا، به تنهایی در این شهر ماجراجویی کنیم.

روز سوم

وقت آن رسیده که کوله پشتی مان را برداریم و بوداپست را آنگونه که دوست داریم به تنهایی کشف کنیم. صبح امروز تور لیدر در هتل حاضر می شود تا ما را در تصمیم گیری اینکه کجا برویم و چگونه برویم کمک کند. بوداپست آنقدر جای دیدنی دارد که به سادگی تمام روزمان را پر خواهد کرد. می توانیم از جاهایی مثل حمام تاریخی سچنیی دیدن کنیم و اگر دوست داشتیم از استخرهای درمانی اش استفاده کنیم، یا به باغ وحش برویم، سوار چرخ و فلک بوداپست شویم و از آن بالا نمایی بی نظیر از شهر را ببینیم، یا به پایین بیاییم و در دل دانوب قایق سواری کنیم. انتخاب با خودمان است. تور لیدر در گردش امروز ما را همراهی نمی کند، اما همواره در طول روز در دسترس خواهد بود تا در صورت لزوم به ما کمک کند.

روز چهارم

امروز صبح اتاق هایمان در هتل بوداپست را تحویل می دهیم، سوار اتوبوس شده و به سمت پراگ حرکت می کنیم. در مسیر رسیدن به پراگ، از براتیسلاوا، پایتخت اسلواکی عبور می کنیم و گشت کوتاهی در این شهر فوق العاده زیبا و نمای ساختمان های بی نظیرش می کنیم و سپس مسیرمان را به مقصد پراگ ادامه می دهیم. با رسیدن به پایتخت چک، اتاق هایمان را در هتل واقع در مرکز شهر پراگ تحویل می گیریم و روزمان را به پایان می رسانیم.

روز پنجم

امروز را تماماً به گردش در شهر طلایی پراگ اختصاص می دهیم. این شهر کهن قرون وسطایی، آنقدر رمانتیک است که دل هر مسافری را به خود می بندد. در گشت امروز می توانیم از جذاب ترین دیدنی های پراگ مثل قلعه ی سلطنتی، ساعت نجومی، میدان شهر قدیم پراگ و پل چارلز بر روی رودخانه ی زیبای ولتاوا، دیدن کنیم.

روز ششم

صبح امروز پس از صرف صبحانه، اتاق هایمان در هتل پراگ را تحویل می دهیم، سوار اتوبوس شده و به سمت وین حرکت می کنیم. با رسیدن به هتل وین واقع در مرکز شهر و تحویل اتاق ها، ادامه ی روز با خودمان است. می توانیم در شهر قدم بزنیم، نمای ساختمان هایش را ببینیم و غذاهای اتریشی بخوریم؛ یا به سادگی در هتل بمانیم، استراحت کنیم و خود را برای گشت تمام روز فردا آماده کنیم.

روز هفتم

امروز صبح پس از خوردن صبحانه، در لابی هتل دور هم جمع می شویم تا با همراهی تور لیدر در وین بگردیم و جالب ترین دیدنی هایش را بازدید کنیم؛ دیدنی هایی نظیر کاخ زیبای شونبرون، کلیسای سنت استفان، چرخ و فلک پراتر، بام وین و ... . در انتهای روز به هتل بازمی گردیم و می توانیم آخرین شب سفرمان را هرطور که دوست داریم سپری کنیم.

روز هشتم

امروز اتاق هایمان را تحویل می دهیم، به سمت فرودگاه وین حرکت می کنیم و پس از انجام امور پرواز( پاسپورت چک، دریافت کارت پرواز و تحویل بار)، وین را با پرواز مستقیم به مقصد تهران ترک می کنیم و با دنیایی از تجربیات نو به خانه می رویم.