مجارستان اتریش

تور 5 روزه

مشخصات تور
قیمت

نام تور: (PT83) مجارستان اتریش

مدت تور: 5 روز

شهرهای مورد بازدید: بوداپست وین

تاریخ برگزاری: 19 مرداد 1398

نگاه کلی

سفر پنج روزه ی ما به بوداپست، با ورود به وین آغاز می شود. پس از گشت کوتاهی در وین و آشنایی مختصر با پایتخت موسیقی دنیا، به بوداپست سفر می کنیم و پنج شب رویایی را در پایتخت تاریخی و زیبای مجارستان سپری می کنیم؛ جذاب نرین اماکن دیدنی اش را بازدید می کنیم، خوشمزه ترین غذاهای سنتی مجارستان را امتحان می کنیم، بامزه ترین سوغاتی ها را می خریم و مانند بوداپستی ها تفریح می کنیم. در پایان سفر با دنیایی از خاطرات و تجربیات نو به خانه برمی گردیم.

پرواز رفتتهران - وین
IR 717
08:30
10:35
پرواز برگشتوین - تهران
IR 716
11:50
18:30
ایرلاین

خدمات

اقامت در هتل چهار ستاره واقع در مرکز شهر همراه با صبحانه
پرواز مستقیم بین المللی رفت و برگشت
چهار گشت کامل شهری
راهنمای فارسی زبان برای تمام مدت سفر
اتوبوس اختصاصی مدرن برای تمامی گشت‌ها
ویزای شنگن و بیمه مسافرتی
هر نفر در اتاق دو تخته
قیمت بسته مسافرتی
690 €
+
هزینه پرواز
55،000،000 ریال

برنامه روزها

روز اول

سفر ما از فرودگاه امام خمینی تهران آغاز می شود. پس از دیدار با همسفران و آشنایی با راهنمای تور، تحویل بار و دریافت کارت پرواز، به سمت سالن ترانزیت می رویم و با پرواز مستقیم، تهران را به مقصد وین ترک می کنیم. با رسیدن به فرودگاه وین و کنترل پاسپورت، بارمان را تحویل می گیریم و وارد شهر رویا و موسیقی می شویم. اتوبوس اختصاصی گشت پارسوآ، دم درب فرودگاه منتظر ماست تا به همراه راهنمای تور از مرکز شهر وین، کلیسای سنت استفان و کاخ زیبای شونبرون دیدن کنیم. پس از آن راهی بوداپست می شویم، اتاق هایمان را در هتل بوداپست واقع در مرکز شهر تحویل می گیریم و روزمان را به انتها می رسانیم.

روز دوم

امروز صبح پس از یک استراحت مفصل و صرف صبحانه، دم درب هتل حاضر می شویم تا به همراهی تور لیدر و باقی همسفران، یک روز کامل در بوداپست گردش کنیم. در گشت امروز از مهمترین دیدنی های این شهر تاریخی، نظیر میدان قهرمانان، ساختمان پارلمان بوداپست، قلعه ماهیگیر و کلیسای ماتیاس دیدن می کنیم و با جاذبه های بوداپست آشنا می شویم. در پایان روز به هتل بازمی گردیم و می توانیم به دلخواه، شبمان را در بوداپست به انتها برسانیم.

روز سوم

روز طبیعت! امروز صبح پس صرف صبحانه در هتل، گرد هم جمع می شویم تا با همراهی تور لیدر، در مراتع سرسبز بوداپست گردش کنیم. در پیک نیک امروز در فضای وسیع و سبز دشت ها قدم می زنیم، ریلکس می کنیم و از زیبایی های طبیعی نهایت استفاده را می بریم. خبر خوشحال کننده اینکه یک ناهار لذیذ به سبک مجارستانی در هوای آزاد مهمان پارسوآ هستیم.

روز چهارم

اکنون که با بوداپست آشنا شده ایم، امروز فرصت خوبی در اختیارمان است تا به تنهایی این شهر پر از جاذبه دیدنی را کشف کنیم. صبح امروز، تور لیدر در هتل حاضر می شود تا به ما در تصمیم گیری اینکه کجا برویم کمک کند. حمام سچنیی، باغ وحش، چرخ و فلک بوداپست، موزه های بیشمار، قایق سواری در دانوب درخشان و ... انتخاب با خودمان است. اگر هم در طول این روز به هرگونه سوال یا مشکل برخوردیم، می توانیم با تور لیدرمان تماس بگیریم تا ما را راهنمایی کند.

روز پنجم

سفر جذاب ما امروز به پایان می رسد. پس از تحویل اتاق ها در هتل بوداپست، راهی فرودگاه می شویم؛ بارمان را تحویل می دهیم، سوار هواپیما می شویم و با پرواز مستقیم از قلب اروپا خداحافظی می کنیم. اما این خداحافظی طولانی نیست؛ در سفرهای بعدی همراه پارسوآ خواهیم بود تا از دیگر شهرهای جذاب اروپایی دیدن کنیم.