اتریش

تور 5 روزه

مشخصات تور
قیمت

نام تور: (PT99) اتریش

مدت تور: 5 روز

شهرهای مورد بازدید: وین

تاریخ برگزاری: 23 شهریور 1398

نگاه کلی

در سفر کوتاه پنج روزه به وین، با مهمترین جاذبه های شهر موسیقی و رویا آشنا می شویم، از برجسته ترین دیدنی هایش بازدید می کنیم، در خیابان های زیبایش قدم می زنیم، خوشمزه ترین غذاهایش را امتحان می کنیم، جالب ترین سوغاتی هایش را میخریم و در انتهای پنج روز، با جذاب ترین خاطراتمان به وطن بازمی گردیم.

پرواز رفتتهران - وین
IR 717
08:30
10:35
پرواز برگشتوین - تهران
IR 716
11:50
18:30
ایرلاین

خدمات

اقامت در هتل چهار ستاره واقع در مرکز شهر همراه با صبحانه
پرواز مستقیم بین المللی رفت و برگشت
چهار گشت کامل شهری
راهنمای فارسی زبان برای تمام مدت سفر
اتوبوس اختصاصی مدرن برای تمامی گشت‌ها
ویزای شنگن و بیمه مسافرتی
هر نفر در اتاق دو تخته
هر نفر در اتاق یک تخته
کودک 2 - 12 سال
کودک 0 - 2 سال
قیمت بسته مسافرتی
750 €
960 €
690 €
90 €
++++
هزینه پرواز
39،900،000 ریال
39،900،000 ریال
37،900،000 ریال
4،900،000 ریال

برنامه روزها

روز اول

سفر ما در فرودگاه امام خمینی تهران آغاز می شود. پس از دیدار با راهنمای تور و همسفران، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز، به سمت سالن ترانزیت می رویم و با پرواز مستقیم، تهران را به مقصد وین ترک می کنیم. حوالی ظهر، پس از گرفتن بار، از فرودگاه وین خارج می شویم و ماجراجویی پنج روزه مان اینجا آغاز می شود. پس از گشت کوتاهی در وین و آشنایی مختصری با پایتخت موسیقی دنیا، به هتل واقع در مرکز شهر می رویم، اتاق هایمان را تحویل می گیریم و روزمان را به انتها می رسانیم.

روز دوم

امروز صبح پس از صرف صبحانه در هتل، با تور لیدر و باقی همسفران از برجسته ترین اماکن دیدنی وین نظیر خیابان رینگ ( مقر ریاست جمهوری) ، چرخ و فلک پراتر و ... دیدن می کنیم. پس از این گشت نیم روزه، ادامه ی روز بر عهده ی خودمان است. می توانیم با راهنمایی گرفتن از تور لیدر، گردشمان را در شهر ادامه دهیم و یا به هتل بازگردیم، استراحت کنیم و خود را برای گشت فردا آماده کنیم.

روز سوم

امروز هم به همراهی تور لیدر و همسفران در وین، شهر رویاها، گردش می کنیم و از زیباترین فضاهای وین مثل کاخ شونبرون، بام وین، منطقه کالنبرگ و ... بازدید می کنیم و با این شهر کاملا آشنا می شویم. ادامه ی امروز پس از این گشت نیم روزه نیز بر عهده ی خودمان است.

روز چهارم

امروز می توانیم با راهنمایی گرفتن از تور لیدر، به تنهایی در وین ماجراجویی کنیم و این شهر پر جاذبه را آنگونه که دوست داریم کشف کنیم. راهنمای سفر در طول این روز ما را همراهی نمی کند، اما همواره در دسترس خواهد بود تا در صورت لزوم ما را یاری دهد.

روز پنجم

سفر پنج روزه ی ما امروز به پایان می رسد. پس از تحویل دادن اتاق ها راهی فرودگاه می شویم، بارمان را تحویل می دهیم، کارت پروازمان را دریافت می کنیم و پس از خداحافظی با همسفران، وین را با پرواز مستقیم به مقصد تهران ترک می کنیم.