فرانسه بلژیک هلند

تور 7 روزه

مشخصات تور
قیمت

نام تور: (PT98) فرانسه بلژیک هلند

مدت تور: 7 روز

شهرهای مورد بازدید: پاریس بروکسل آمستردام

تاریخ برگزاری: 21 مرداد 1398

نگاه کلی

ماجراجویی هفت روزه ی ما از پاریس آغاز می شود. پس از گردش و اقامت چهار شبه در شهر نور و عشق، به آمستردام می رویم و در مسیر رسیدن به پایتخت هلند، سری هم به شهر زیبای بروکسل می زنیم و با مهمترین دیدنی هایش آشنا می شویم. پس از اقامت دو شبه در آمستردام، شهر گل و دوچرخه، با دنیایی از خاطرات خوش به وطن بازمی گردیم.

پرواز رفتتهران - پاریس
IR 733
17:55
21:30
پرواز برگشتآمستردام - تهران
IR 724
14:00
21:55
ایرلاین

خدمات

اقامت در هتل چهار ستاره واقع در مرکز شهر همراه با صبحانه
پرواز مستقیم بین المللی رفت و برگشت
چهار گشت کامل شهری
راهنمای فارسی زبان برای تمام مدت سفر
اتوبوس اختصاصی مدرن برای تمامی گشت‌ها
ویزای شنگن و بیمه مسافرتی
هر نفر در اتاق 2 تخته
هر نفر در اتاق 1 تخته
کودک 2 - 12 سال
کودک 0 - 2 سال
قیمت بسته مسافرتی
1540 €
1970 €
1300 €
220 €
++++
هزینه پرواز
55،000،000 ریال
55،000،000 ریال
50،000،000 ریال
5،000،000 ریال

برنامه روزها

روز اول

سفر ما از فرودگاه امام خمینی تهران آغاز می شود. پس از دیدار با همسفران و آشنایی با راهنمای تور، تحویل بار و دریافت کارت پرواز، به سمت سالن ترانزیت می رویم و با پرواز مستقیم، تهران را به مقصد پاریس ترک می کنیم. با رسیدن به فرودگاه پاریس و کنترل پاسپورت، بارمان را تحویل می گیریم و وارد شهر نور و پایتخت مُد می شویم. پس از تحویل گرفتن اتاق ها در هتل پاریس، شهر عشق و رومنس زیر پای ماست. می توانیم ادامه ی روزمان را به تنهایی هرگونه که دوست داریم سپری کنیم. پاریس شهری عالی برای خیابان گردی است. می توانیم این زمان آزاد را به پیاده روی در بلوارهای عریض این شهر و لذت بردن از فرهنگ، زیبایی و افسون آن بگذرانیم، یا سلانه سلانه در پس کوچه هایش قدم بزنیم، شاید در کافه ای بنشینیم و خوراکی های جذاب فرانسوی را امتحان کنیم و رهگذران را تماشا کنیم. هر چه باشد، ما در پاریس هستیم! شهری رویایی با دریایی از امکانات.

روز دوم

امروز صبح پس از صرف صبحانه در هتل، با همسفران دم درب هتل جمع می شویم تا به همراه تور لیدر، گشت تمام روز پاریس را آغاز کنیم. پاریس شهری است مملو از تاریخ، فرهنگ، هنر، مد، زیبایی، خوراکی و دیدنی های جذاب. در گشت شهری امروز می توانیم از معروفترین جاذبه های دیدنی پاریس نظیر برج ایفل، طاق پیروزی، مقبره ی ناپلئون، میدان کونکورد، شانزلیزه، نمای ساختمان اپرای گارنیه و قلب پاریس یعنی نوتردام دیدن کنیم.

روز سوم

پاریس آنقدر دیدنی دارد که گردش در آن به یک روز خلاصه نمی شود. امروز صبح نیز پس از صرف صبحانه، به همراه تور لیدر در شهر گردش می کنیم و با این شهر افسونگر به خوبی آشنا می شویم.

روز چهارم

اکنون که کاملا با پاریس آشنا شده ایم، امروز فرصت مناسبی است تا به تنهایی در این شهر گردش کنیم. در این روز می توانیم بسته به سلیقه ی شخصی از جاهایی مثل دیزنی لند، موزه ها و گالری های هنری مانند موزه ملی هنرهای مدرن، موزه اورسی، موزه مجسمه ساز معروف آگوست رودن، موزه ملی پیکاسو، پتی پالاس، موزه کلونی و بسیاری فضاهای فرهنگی و هنری دیگر دیدن کنیم. پاریس از لحاظ فشن در دنیا بسیار شهرت دارد و درواقع پایتخت مُد دنیا نامیده شده است. می توانیم روز آزادمان را به گشتن در دیزاینر بوتیک ها و خرید کردن از بهترین برندهای دنیا و پر کردن چمدان هایمان در روز آخر سفر بگذرانیم. تور لیدر در این روز ما را همراهی نمی کند. اما همواره در طول روز در دسترس خواهد بود تا در صورت لزوم ما را کمک کند.

روز پنجم

امروز صبح اتاق هایمان را در هتل پاریس تحویل می دهیم، سوار اتوبوس اختصاصی پارسوآ شده و به سمت آمستردام، پایتخت هلند حرکت می کنیم. در مسیر زمینی رسیدن به آمستردام، از بروکسل، شهر قشنگ و بامزه ی کمیک ها دیدن می کنیم و با گردش کوتاهی در این شهر، با فضای آن آشنا می شویم. در ادامه راهمان را به سمت آمستردام ادامه می دهیم، اتاق هایمان را در هتل واقع در مرکز شهر تحویل می گیریم و روزمان را به انتها می رسانیم.

روز ششم

امروز صبح پس از صرف صبحانه در هتل، گرد هم می آییم و آماده ی گشت نیم روز آمستردام، پایتخت لاله ها، می شویم. آمستردام شهر زیبایی است که در تمام فصل های سال برای هرکس با هر سلیقه، سرگرمی جذابی برای ارائه دارد. امروز با راهنمای سفر، در خیابان های شهر می گردیم، ساختمان ها و آسیاب های بادی اش را می بینیم، از دیدن کانال های آبی و قایق های کوچک و بزرگ لذت می بریم و با فضای شهر دوچرخه ها به خوبی آشنا می شویم. در ادامه ی روز می توانیم با راهنمایی گرفتن از تور لیدر، به تنهایی گردشمان را ادامه دهیم، یا به هتل برگردیم، استراحت کنیم و چمدان هایمان را جمع کنیم.

روز هفتم

ماجراجویی هفت روزه ی ما اینجا به پایان می رسد. پس از تحویل دادن اتاق ها، به فرودگاه می رویم، سوار هواپیما شده و اروپا را با پرواز مستقیم به مقصد تهران می کنیم و با رسیدن به خانه، خود را برای همسفری در برنامه های آینده ی پارسوآ آماده می کنیم.