ویزای کانادا

با پارسوآ ویزای کانادا را مطمئن اقدام کن
  • بررسی دقیق پرونده و شرایط متقاضی با سابقه 10 ساله در اخذ ویزای کانادا
  • اعلام مدارک مورد نیاز با توجه به شرایط شما، تکمیل پرونده به بهترین شکل و در سریعترین زمان
  • انجام واریزی صندوق سفارت و اخذ وقت انگشت نگاری در هر زمان و مکانی که شما تمایل داشته باشید
  • ارائه خدمات کامل تور جهت انگشت نگاری

با همکاران ما تماس بگیرید و خود را برای سفر به کانادا آماده کنید...

ویزای کانادا با ما، بازدید از کانادا با شما

ویزای توریستی 5 ساله کانادا یکی از محبوب ترین ویزاهای گردشگری است که برای این کشور ارائه می شود. این ویزا به مدت 5 سال اعتبار دارد و به دارندگان آن اجازه می دهد تا به مدت حداکثر 6 ماه در هر سفر به کانادا سفر کنند.

شما می‌توانید به صورت رایگان با همکاران ما تماس بگیرید تا شرایط و مدارک شما را برای اخذ این ویزا بررسی کنند و در اسرع وقت، درخواست ویزای شما را ثبت نمایند.

درخواست ویزای کاناد در ظاهر ساده به نظر برسد، اما نحوه تکمیل فرم‌های درخواست ویزا، دسته بندی مدارک، توضیحات دقیق در خصوص علت درخواست ویزا، سوابق سفری، منابع مالی مورد نیاز، واریزی صندوق سفارت و بسیاری موارد دیگر، هر کدام راه و روش خاص خود را دارد.

پارسوآ در کنار شماست که تا در سریع‌ترین زمان، تمامی این خدمات را ارائه کند و البته در هر جایی که مرکز انگشت نگاری کانادا وجود داشته باشد، وقت انگشت نگاری را اخذ نماید و خدمات سفر را هم ارائه کند. با ما تماس بگیرید.

کانادا همیشه یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای ایرانی‌ها بوده است و به علت طبیعت بکر و وسعت بسیار زیادی که دارد، سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند و همین امور باعث شده که ایرانیان بسیاری برای سفر به کانادا اقدام کنند.

نکته حائز اهمیت اینجاست که برای ویزای کانادا شما می‌بایست مدارک بسیار زیادی را ارائه کنید که اگر راه و روش اقدام صحیح را ندانید، به راحتی ممکن است روند صدور ویزا را با مشکل مواجه کند.

پارسوآ از همان ابتدا که روند درخواست ویزای کانادا به صورت دیجیتال ارائه شد، این خدمات را به متقاضیان خود ارائه می‌دهد و با تجربه‌ای بالغ بر 10 سال، تمامی ریزه کاری‌های روند درخواست ویزا را لحاظ می‌کند تا متقاضیان با شانس بیشتری برای این ویزا اقدام کنند.

ویزای کانادا را چطور دریافت کنیم؟
مدارک مورد نیاز کانادا چیست؟

همانطور که در بالا هم اشاره شد، کانادا مدارک مختلفی را نیاز دارد تا بتوانید برای این ویزا اقدام نمایید؛ مدارک هویتی، شغلی، مالی و اسناد مالکیت. از آنجایی که مدارک هر پرونده با دیگری متفاوت است، امکان اینکه تمام جزئیات را در اینجا ارائه کنیم میسر نیست، اما می‌توانید با همکاران ما در ارتباط باشید تا از جزئیات مدارک مورد نیاز خود مطلع شوید. لازم به ذکر است که بررسی مدارک و اخذ مشاوره جهت اقدام به ویزای کانادا در شرکت پارسوآ رایگان است.

شرکت خدمات مسافرتی پارسوآ سفر آفرین با توجه به تجربه و دانش فنی که در زمینه صدور ویزای کانادا دارد و همچنین به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های خدمات مسافرتی در ایران، پارسوآ قادر است به مشتریان خود خدماتی از جمله مشاوره، تهیه مدارک و پشتیبانی در هنگام درخواست ویزا را ارائه دهد.

 

به امید سفری خوش برای شما به کانادا!

آیا دولت کانادا به دارندگان ویزای توریستی کانادا، در بدو ورود اقامت کاری می‌دهد؟

شاید شما هم این مسئله به گوشتان خورده باشد که دولت کانادا به تمام کسانی که با ویزای توریستی کانادا وارد این کشور می‌شوند، در بدو ورود یا به راحتی، اقامت کاری اعطا می‌کند یا اینکه اینطور شنیده باشید که این اقدام صرفاً برای ایرانی‌ها در جهت تسهیل اخذ اقامت کشور کانادا ارائه می‌شود. اما باید بگویم که این موارد بیشتر جنبه شایعه دارد تا اینکه عملی باشد.

اما اصل ماجرا چیست؟

دولت کانادا به تمامی کسانی که به صورت قانونی، با ویزای موقت 5 ساله یا هر نوع دیگر از انواع ویزا‌ها، وارد این کشور شوند، اجازه می‌دهد که در صورتی که شغل مناسبی را پیدا کنند و کارفرما قرارداد کاری رسمی با آن‌ها منعقد کند، می‌توانند با همان ویزایی که در دست دارند، برای دریافت اقامت موقت کاری اقدام نمایند. پس در نتیجه شما میبایست که تمام مراحل قانونی را طی کنید و شغلی متناسب با شرایط و سوابقتان پیدا کنید تا مشمول این قانون شوید. ضمناً همانطور که در بالا هم اشاره شد، این قانون صرفاً برای ایرانی‌ها نیست و تمام افراد می‌توانند از آن استفاده نمایند.

در آخر این مورد را هم اضافه کنیم که هیچگونه تسهیلی در روند صدور ویزا یا دیگر موارد که مختص ایرانیان باشد ایجاد نشده و همچنان به همان سیاق قبل، اخذ ویزای کانادا، تمامی مدارک و اطلاعات لازم را از متقاضی نیاز دارد. صرفاً روند و زمان بررسی تسریع شده که این به معنای تسهیل لحاظ نمی‌شود. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت پاسخ تمامی سوالات خود در خصوص ویزای کانادا، به صورت تلفنی یا مجازی با همکاران ما در ارتباط باشد. با ما تماس بگیرید.