ویزای ایالات متحده آمریکا

وقت فوری آمریکا، در زمان دلخواه شما، در سریعترین زمان ممکن

وقت فوری مصاحبه در هر زمانی که شما تمایل داشته باشید

  • تکمیل فرم درخواست ویزا
  • واریزی صندوق سفارت
  • اعلام مدارک مورد نیاز

کافی است با پارسوا تماس بگیرید...

منتظر نمانید، وقت مصاحبه را خودتان تعیین کنید

اگر برای سفر به آمریکا جهت دیدار از خویشاوندان، سفرهای تفریحی و یا تحصیلی نیاز به وقت فوری در ارمنستان و یا امارات دارید، با استفاده از خدمات ما، شما می‌توانید به سرعت و با آسانی وقت فوری خود در زمان دلخواه شما برای ایالات متحده دریافت کنید. 

با توجه به تجربه چندین ساله ما در این زمینه، ما قادر به ارائه خدماتی با کیفیت در خصوص تمام نیازهای شما برای سفر به آمریکا هستیم؛ خدماتی شامل مشاوره و تکمیل فرم درخواست ویزا، واریزی صندوق سفارت، هماهنگی‌های سفر جهت انجام مصاحبه (شامل بلیط، هتل، ترانسفر و ترجمه سریع مدارک)، پیکاپ ویزا تا بلیط سفر برای مقصد مورد نظر خود.

ما در پارسوآ آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستیم همین حالا با ما تماس بگیرید

چگونه ویزای آمریکای خود را دریافت کنیم؟

چگونه ویزای آمریکای خود را دریافت کنیم؟

طی سال‌های اخیر، همواره اخذ ویزای آمریکا موانع و مشکلاتی را به همراه داشته که بسیاری از متقاضیان را از اقدام برای دیدار از بستگان، سفرهای تفریحی و یا تحصیلی منصرف کرده است و یا پس از گذشت زمان طولانی پس از شیوع همه گیری کرونا، نتوانستند که درخواست ویزای خود را ثبت نمایند.

طبق اعلام سازمان امور مهاجرتی آمریکا، اتباع ایرانی می‌توانند درخواست ویزای خود را در دسته‌های ویزای دیداری یا تحصیلی به یکی از سفارت‌خانه‌های این کشور در هر نقطه از جهان ارائه کنند اما به توصیۀ همین سازمان بهتر است که ایرانیان درخواست مصاحبۀ خود را از یکی از کشورهای ارمنستان، امارات متحدۀ عربی و ترکیه ثبت نمایند.

برای اقدام به ویزای دیداری آمریکا، میبایست مراحلی را پشت سر بگذارید تا در نهایت به ثبت درخواست و انجام مصاحبه برسید. در ابتدا میبایست فرم تقاضای ویزای خود را، که به اصطلاح فرم DS-160 نامیده می‌شود، به صورت آنلاین در وبسایت رسمی دولتی آمریکا پر نمایید. این فرم اطلاعات مختلفی را از جمله هویتی، شغلی، قصد از سفر، سوابق سفر، برنامه سفر و ... را از متقاضی دریافت می‌نماید که میبایست با دقت کامل و اطلاعات صحیح تکمیل شود. تکمیل این فرم میبایست به زبان انگلیسی انجام شود و از نوع ویزایی که متقاضی درخواست می‌کند تا توضیحات لازم قصد از سفر، میبایست کاملاً منطبق با حقیقت باشد و از ارائه اطلاعات اضافی اجتناب کرد.

پس از تکمیل فرم درخواست ویزای آمریکا (فرم DS-160) و آماده‌‌سازی مدارک مورد نیاز، میبایست در وبسایت یکی از سفارت‌خانه‌هایی که در بالا به آن اشاره شد، یک حساب کاربری ایجاد کنید و درخواست وقت خود را ثبت نمایید و صندوق سفارت 185 دلاری را با یکی از کارت‌های اعتباری بین المللی (مستر کارت، ویزا کارت و ...) واریز نمایید و در نهایت منتظر بمانید تا زمان مصاحبۀ شما فرا برسد.

مشکلاتی که در درخواست ویزای دیداری آمریکا وجود دارد:

در اکثر مواقع تکمیل فرم آمریکا موارد به خصوصی را دارد که عدم توجه به این موارد می‌تواند منجر به رد درخواست ویزای آمریکای متقاضی شود. علاوه بر اینکه نیاز به دانش انگلیسی مکفی برای ارائۀ اطلاعات خواسته شده وجود دارد، هر کدام از سوالات این فرم را باید با توجه به نوع درخواست ویزا، شرایط و مدارکی که در نهایت به سفارت آمریکا ارائه می‌کنیم، تکمیل کنیم تا شائبه‌ای برای دریافت ویزا ایجاد نشود. زیرا در هنگام مصاحبۀ شما (چه بسا از قبل از تاریخ مصاحبه) کلیۀ اطلاعاتی که در فرم DS-160 ارائه کرده‌اید بررسی خواهند شد.

شاید به گوشتان رسیده باشد که در هنگام مصاحبه، از متنقاضی هیچ مدارکی دریافت نشد و در نهایت با پاسخ مثبت یا منفی مواجه شده است؛ اما بسیاری از افراد بوده‌اند که در زمان مصاحبه و با درخواست کنسولگری، مدرکی از متقاضی خواسته شده و به دلیل همراه نداشتن آن، درخواست ویزا به راحتی رد شده است.

پس نتیجه می‌گیریم که آماده‌سازی دقیق و همراه داشتن این مدارک می‌تواند در بسیاری از موارد در صدور ویزای ما کمک کند.

مشکلاتی که در درخواست ویزای دیداری آمریکا وجود دارد

یکی از مهمترین مواردی که برای اکثر متقاضیان ویزای آمریکا اتفاق می‌افتد، زمان طولانی انتظار برای دریافت وقت مصاحبه است. اگر جست و جوی کوتاهی داشته باشید، متوجه خواهید شد که در سفارت‌خانه‌های آمریکا در کشورهای امارات متحدۀ عربی، ترکیه و ارمنستان اولین وقت مصاحبۀ در دسترس برای مثلاً 1 یا 2 سال دیگر است که عملاً برنامه‌های سفر متقاضیان را منتفی می‌کند و به غیر از موارد اضطراری، عموماً سفارت‌خانۀ آمریکا مساعدتی در این خصوص برای متقاضیان انجام نمی‌دهد.

وقت مصاحبه برای ویزای آمریکا

پارسوآ برای شما چه کاری می‌تواند انجام دهد؟

ما در پارسوآ تجربه‌های مختلفی را در ارتباط با سفارت‌خانه‌های آمریکا، بالاخص سفارت‌خانه‌های کشورهای اطراف ایران، داشته‌ایم که به عنوان مثال پروژۀ PITUS در زمان کرونا، منجر به ارائه خدمات تخصصی برای دریافت ویزای آمریکا توسط شرکت پارسوآ شد.

ابتدا کلیۀ شرایط متقاضی را بررسی می‌کنیم و با توجه به اطلاعاتی که دریافت می‌کنیم، کلیۀ مدارک مورد نیاز را اعلام می‌کنیم که در زمان مصاحبه تمامی اطلاعات ارائه شده، منطبق با حقیقت و به صورت صحیح و دقیق ارائه شود که شک و شبهه‌ای را برای کنسول‌گری جهت صدور ویزای آمریکا ایجاد نکند.

ما می‌توانیم فرم درخواست ویزای آمریکا را با توجه به شرایط و مدارک شما تکمیل کنیم و کلیۀ اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و دقیق ارائه کنیم. بدون هیچ نگرانی‌ای در اسرع وقت فرم DS-160 را به صورت تکمیل شده به متقاضیان ارائه می‌کنیم.

همچنین در پارسوآ می‌توانیم که وقت مصاحبۀ ویزای آمریکا را در زمان دلخواه شما و در اسرع وقت درخواست نماییم؛ به عنوان مثال متقاضیان می‌توانند برنامۀ سفر خود جهت انجام مصاحبه را، پس از ارائه درخواست به پارسوآ، 2 تا 3 هفتۀ بعد برنامه‌ریزی کنند که این امکان تمامی نگرانی‌های متقاضیان را در خصوص انتظار دریافت وقت مصاحبه از بین می‌برد.

شاید پرداختی صندوق سفارت ویزای آمریکا، کمترین موردی باشد که به چشم می‌آید اما گاهی پیدا کردن افراد مطمئن که این کار را به صورت دقیق انجام دهند، بسیار سخت خواهد بود اما با ارائه درخواست ویزای آمریکا به شرکت پارسوآ با خیال راحت می‌توانید صرفاً به سفر خود به کشور آمریکا فکر کنید.

کلیۀ خطوط تماس ما همواره منتظر پاسخگویی به سوالات شما متقاضیان گرامی است.

پارسوآ برای شما چه کاری می‌تواند انجام دهد؟